НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Харківщині заснували спартакіаду серед школярів

Таке рішення ухвалили під час загальних зборів уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Нагадаємо, з ініціативою проводити спартакіаду "Майбутній олімпієць" серед школярів Харківської області виступила заступниця голови обласної ради, депутатка від "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Валерія Мураєва.

Презентуючи проєкт нового спортивного заходу 2 лютого, вона зазначила, що до програми змагань входитимуть баскетбол, мініфутбол, волейбол та єдиноборства (карате, тхеквондо, кікбоксинг, боротьба).

«Надалі заплановано збільшення кількості видів спорту, переважно олімпійських. Змагання проводитимуться у три етапи. На першому змагатимуться учні всіх закладів середньої освіти, на другому – першість відбудеться серед переможців у кожній громаді, на третьому – серед переможців районного рівня», - розповіла Валерія Мураєва.

Участь у Спартакіаді братимуть учні 7-8 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

За словами Валерії Мураєвої, за основу у підготовці проєкту спартакіади було взято успішний досвід Харкова, де з 2014 року проводяться змагання у шкільних лігах.

«Сподіваюся також, що у майбутньому ми зможемо залучити до подібної ініціативи студентів закладів вищої освіти. Студентські змагання будуть логічним продовженням та відродженням етапності зростання спортсменів для спорту вищих досягнень», - наголосила вона.