Представники партії вийшли на толоку на тій самій ділянці – біля Гребного каналу (на вул. Академіка Барабашова) й у сосновому борі (вул. Героїв Праці). Вони пояснили, що ця місцевість доволі популярна серед відпочивальників, проте чистоту біля водойми та в лісі, на жаль, підтримують не всі.
![](https://static.tildacdn.com/tild6262-6135-4162-a664-386338656164/photo531023665400444.jpg)
Навести лад в улюблених місцях відпочинку взялися близько 20 активістів, які прибрали з території сміття, щоб містяни змогли і надалі комфортно проводити дозвілля.
![](https://static.tildacdn.com/tild6632-3239-4330-b434-346263386464/photo531023665400444.jpg)
"Ми хотіли ще раз привернути увагу харків’ян до проблеми підтримання чистоти. Влітку біля Журавлівського водосховища щовихідних збираються сотні родин. Хочеться нагадати кожному відпочивальнику, що прибрати за собою – це вчинок, гідний справжнього патріота свого міста. Якщо ми не хочемо потонути в бруді, не слід залишати під ногами сміття», - відзначила активістка молодіжного крила політсили Анастасія Гончарова.
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-6261-4438-b134-316538633433/photo531023665400444.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3438-4730-b733-323065393334/photo531023665400444.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3332-3361-4462-b136-626439313737/photo531023665400444.jpg)
Успішний Харків - чисте місто!