НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Небайдужі активісти вдруге вийшли на прибирання Журавлівки

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» у Київському районі міста повторно провели флешмоб «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам».

Представники партії вийшли на толоку на тій самій ділянці – біля Гребного каналу (на вул. Академіка Барабашова) й у сосновому борі (вул. Героїв Праці). Вони пояснили, що ця місцевість доволі популярна серед відпочивальників, проте чистоту біля водойми та в лісі, на жаль, підтримують не всі.


Навести лад в улюблених місцях відпочинку взялися близько 20 активістів, які прибрали з території сміття, щоб містяни змогли і надалі комфортно проводити дозвілля.


"Ми хотіли ще раз привернути увагу харків’ян до проблеми підтримання чистоти. Влітку біля Журавлівського водосховища щовихідних збираються сотні родин. Хочеться нагадати кожному відпочивальнику, що прибрати за собою – це вчинок, гідний справжнього патріота свого міста. Якщо ми не хочемо потонути в бруді, не слід залишати під ногами сміття», - відзначила активістка молодіжного крила політсили Анастасія Гончарова.
Успішний Харків - чисте місто!