Грудень - беззаперечно, не тільки найказковіший місяць, а ще й час, коли ми маємо стільки нагод подбати одне про одного. Напередодні Дня Святого Миколая до харківського ліцею «Кадетський корпус» завітали друзі, аби пригостити кадетів та їх педагогів смаколиками - яблучним соком та повидлом.
«Сьогодні вкрай важливо показати людям, особливо дітям, що вони не самотні, що поруч завжди знайдеться хтось, хто у скрутну годну обов’язково допоможе, підтримає. В ліцеї «Кадетський корпус навчаються не тільки харків’яни, там багато дітей з різних регіонів, які були змушені покинути рідні домівки. Ми, начебто банальними речами, соком та повидлом для випічки хочемо продемонструвати їм, що навіть після переїзду у них тут є багато друзів», - розповів голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу, депутат обласної ради від фракції «Успішний Харків» Валентин Шеветовський.
Смачненьке люблять і діти, і дорослі. Тож із солодкими подарунками заводчани навідались також до рятувального загону ДСНС та передали сік й фруктові джеми захисникам - бійцям 2-го батальйону 92-ї Окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
«Сьогодні вкрай важливо показати людям, особливо дітям, що вони не самотні, що поруч завжди знайдеться хтось, хто у скрутну годну обов’язково допоможе, підтримає. В ліцеї «Кадетський корпус навчаються не тільки харків’яни, там багато дітей з різних регіонів, які були змушені покинути рідні домівки. Ми, начебто банальними речами, соком та повидлом для випічки хочемо продемонструвати їм, що навіть після переїзду у них тут є багато друзів», - розповів голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу, депутат обласної ради від фракції «Успішний Харків» Валентин Шеветовський.
Смачненьке люблять і діти, і дорослі. Тож із солодкими подарунками заводчани навідались також до рятувального загону ДСНС та передали сік й фруктові джеми захисникам - бійцям 2-го батальйону 92-ї Окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3736-3766-4564-b339-623563303038/photo_2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6365-3863-4163-a265-373838303064/photo_1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3564-4166-b131-653766303032/photo_3.jpg)
Нагадаємо, команда «Успішного Харкова» привітала з Днем Святого Миколая дітей загиблих захисників та захисниць України. Ця ініціатива продемонструвала важливість співчуття та підтримки у важкі часи.
Депутати вітали дітей особисто, з передової по відеозв'язку та передавали подарунки до інших міст.
Депутати вітали дітей особисто, з передової по відеозв'язку та передавали подарунки до інших міст.