НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський: Сьогодні вкрай важливо показати людям, що вони не самотні

Грудень - беззаперечно, не тільки найказковіший місяць, а ще й час, коли ми маємо стільки нагод подбати одне про одного. Напередодні Дня Святого Миколая до харківського ліцею «Кадетський корпус» завітали друзі, аби пригостити кадетів та їх педагогів смаколиками - яблучним соком та повидлом.

«Сьогодні вкрай важливо показати людям, особливо дітям, що вони не самотні, що поруч завжди знайдеться хтось, хто у скрутну годну обов’язково допоможе, підтримає. В ліцеї «Кадетський корпус навчаються не тільки харків’яни, там багато дітей з різних регіонів, які були змушені покинути рідні домівки. Ми, начебто банальними речами, соком та повидлом для випічки хочемо продемонструвати їм, що навіть після переїзду у них тут є багато друзів», - розповів голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу, депутат обласної ради від фракції «Успішний Харків» Валентин Шеветовський.

Смачненьке люблять і діти, і дорослі. Тож із солодкими подарунками заводчани навідались також до рятувального загону ДСНС та передали сік й фруктові джеми захисникам - бійцям 2-го батальйону 92-ї Окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
Нагадаємо, команда «Успішного Харкова» привітала з Днем Святого Миколая дітей загиблих захисників та захисниць України. Ця ініціатива продемонструвала важливість співчуття та підтримки у важкі часи.

Депутати вітали дітей особисто, з передової по відеозв'язку та передавали подарунки до інших міст.