НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Фракція «Блоку Кернеса - Успішний Харків» у міськраді направить депутатські кошти на надбавки медикам у хоспісах

Депутати міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» вирішили щомісячно направляти кошти від компенсації за депутатську діяльність до хоспісних відділень Харківської міської клінічної лікарні №17 та міської дитячої лікарня №5.

Як розповіла заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, депутатка Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан, до цих відділень госпіталізуються невиліковно хворі люди. Вони вимагають особливої ​​уваги, догляду, фізичної і психологічної праці з боку медперсоналу.

«Особливо сильне навантаження в дитячому відділенні паліативної допомоги в лікарні №5. Тут перебувають невиліковно хворі діти з важкими неврологічними захворюваннями. Праці медперсоналу в хоспісах складно знайти належний еквівалент у фінансовому відношенні. При цьому держава не потурбувалася про те, щоб саме в цих відділеннях медичні працівники отримували хоча б більш-менш пристойну зарплату. Тому фракція «Блок Кернеса - Успішний Харків» у міській раді ухвалила рішення протягом всієї каденції направляти кошти на надбавки до заробітної плати медичному персоналу цих двох відділень», - зазначила вона.

За словами віце-мера, щомісяця буде виділятися 164 тис.грн. Ця сума дозволить доплачувати лікарям 40% від окладу, медичним сестрам - 30%, молодшим медсестрам - 20%. Усього надбавки до зарплат отримуватимуть 80 співробітників зазначених медустанов.

Нагадаємо, депутати фракції політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» у міськраді відмовилися від компенсації з міського бюджету витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю, щоб спрямувати кошти на розвиток медицини. Гроші, призначені представникам «Блоку Кернеса - Успішний Харків» у міській раді в січні і лютому, передали КНП «Міська клінічна лікарня №13». За них лікарня придбала ковдри й медикаменти.