За його сприяння відроджено футбольний клуб «Вовчанськ». Кандидат допомагає рідній команді вже майже 5 років. За цей час до клубу запросили багатьох досвідчених спортсменів і наставників, створили комфортні умови для численних вболівальників. Окрім того, паралельно з розвитком дорослої команди, Віталій Панов приділяє увагу юним футбольним талантам.
ФК «Вовчанськ» двічі поспіль вигравав чемпіонат Харківської області. Зараз клуб успішно виступає у чемпіонаті та Кубку України серед аматорів.
«Мені уже приємно, що ці намагання не були марними і команда демонструє майстерну, видовищну гру. Ще приємніше відчувати зворотній зв'язок від вболівальників. Відродити футбольні традиції Вовчанщини для мене – справа честі», - зазначив Віталій Панов.
![](https://static.tildacdn.com/tild3131-3133-4233-b764-653232333264/14059939_12042782129.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6263-3634-4035-b339-366161336232/21_08_2017_599b0d6c0.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6165-3630-4835-a165-396634646561/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-3366-4131-b834-376166336633/8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-6639-4662-a539-393537323061/215.jpg)
Успішна Харківщина - спортивний регіон!