НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віталій Панов: Відродити футбольні традиції Вовчанщини для мене – справа честі

Популяризація спорту та здорового способу життя серед мешканців області - один зі стратегічних напрямів роботи «Блоку Кернеса -Успішний Харків». Цей програмний крок успішно втілює в життя кандидат у депутати Харківської обласної та Вовчанської міської рад Віталій Панов.

За його сприяння відроджено футбольний клуб «Вовчанськ». Кандидат допомагає рідній команді вже майже 5 років. За цей час до клубу запросили багатьох досвідчених спортсменів і наставників, створили комфортні умови для численних вболівальників. Окрім того, паралельно з розвитком дорослої команди, Віталій Панов приділяє увагу юним футбольним талантам.

ФК «Вовчанськ» двічі поспіль вигравав чемпіонат Харківської області. Зараз клуб успішно виступає у чемпіонаті та Кубку України серед аматорів.

«Мені уже приємно, що ці намагання не були марними і команда демонструє майстерну, видовищну гру. Ще приємніше відчувати зворотній зв'язок від вболівальників. Відродити футбольні традиції Вовчанщини для мене – справа честі», - зазначив Віталій Панов.


Успішна Харківщина - спортивний регіон!