НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Не можна допустити, щоб діти не відвідували заняття через холод. Степан Масельский про ситуацію у Гаврилівському НВК

Кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Степан Масельський провів цикл перевиборчих зустрічей у Барвінківському районі.

Під час триденної робочої поїздки він поспілкувався з мешканцями Гаврилівської, Гусарівської та Іванівської сільських рад.

Як і на попередніх зустрічах, обговорювали питання бездоріжжя, критичного стану сільської медицини, систем водопостачання й транспортного сполучення. 

Однак найкритичніша ситуація склалася сьогодні у Гаврилівській сільській раді, де через аварійний стан котельні неможливо опалювати приміщення навчально-виховного комплексу.

«НВК – єдиний заклад у цій місцевості, який надає повну загальну середню освіту. Наразі там навчаються 197 школярів та 40 дошкільнят. Це діти із різних сіл», - розповів Степан Масельський.

У котельні вийшли з ладу котли, витяжна труба та вузли. Проблеми почалися ще у 2016 році. Численні поточні ремонтні роботи лише тимчасово і частково вирішували проблему. Необхідно проводити капітальний ремонт, інакше в освітній установі не розпочнеться опалювальний сезон.

Як розповіли місцеві мешканці, НВК, на жаль, не увійшов до переліку першочергових об’єктів, які потребують фінансування з обласного бюджету, а у місцевому на такі роботи не вистачить коштів.

За словами Степана Масельського, сільська голова Тетяна Потапенко вже підготувала відповідне звернення до голови Харківської обласної ради Сергія Чернова для позитивного вирішення питання.

«Ми не можемо допустити, щоб діти не відвідували заняття через холод у приміщенні, та робитимемо все у межах компетенції, аби вирішити проблему», - наголосив він.